PREHLIADKA MESTA S TURISTICKÝM SPRIEVODCOM

Prečo si prehliadnuť Liptovský Mikuláš s turistickým sprievodcom?
Pretože vám mesto predstaví úplne dokonale a fundovane!
 

Ponúkame Vám TOP prehliadkovú trasu mesta pre návštevníkov, počas ktorej sa v priebehu jednej hodiny dozviete o najdôležitejších míľnikoch dejín, o slávnych osobnostiach, ale aj turistických atraktivitách mesta v jeho historickom centre. 

PRÍBEH MESTA  ... a viete to najdôležitejšie!

Chcete zažiť hodinu zaujímavého poznania v podaní turistického sprievodcu v uličkách historického centra mesta? 
Stačí si prehliadku jednoducho objednať kliknutím na zelené tlačidlo, kde vyplníte objednávkový formulár alebo zavolať do INFORMAČNÉHO CENTRA na tel. číslo 0948 625 669. Sprievodcovské služby sú v ponuke celoročne, vyberte si dátum a čas, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Služby turistického sprievodcu garantujeme pri objednávke 2 a viac dní. Pri objednávke v kratšom čase, telefonicky kontaktujte INFORMAČNÉ CENTRUM (tel.: 0948 625 669), kde preveríme dostupnosť sprievodcu. V 99 % prípadov je sprievodca k  dispozícii. Prehliadky mesta sa konajú v každom počasí.Cena: 2.90 €/ dospelý, 2.60 €/ dieťa 6 - 15 rokov, senior a s Liptov Region Card. Minimálna platba 25 €. Dieťa do 6 rokov bezplatne (neráta sa do počtu osôb v skupine) 

INFORMAČNÉ CENTRUM má právo prijať zálohu vo výške 50 % ceny sprievodcovských služieb. Sprievodcovské služby ponúkame v slovenskom a anglickom jazyku, cena je rovnaké pre obe jazykové verzie.


                                            
 

Turistický sprievodca vás bude čakať v INFORMAČNOM CENTRE na Námestí mieru 1. Poľahky ho spoznáte. Jeho neodmysliteľným znakom je zelený dáždnik, jednotné oblečenie (zelené tričko, bunda a modrá šiltovka s logom mesta) a samozrejme úsmev.