KTO SME?

Oficiálne informačné centrum a turistická marketingová organizácia mesta Liptovský Mikuláš už od roku 1992. Naše služby využívajú domáci obyvatelia, turisti aj podnikateľské subjekty. Ročne nás navštívi cca 50 000 klientov a ich spokojnosť je pre nás prvoradá.

  

POTREBUJETE PORADIŤ?

Sme garanti pravdivých, objektívnych a aktuálnych informácií. U nás sa dozviete turistické informácie o meste a regióne Liptov vrátane podujatí. Poradíme vám, ako si optimálne zostaviť program na voľný čas, čo môžete navštíviť v ktoromkoľvek ročnom období aj počasí a koľko vás to bude stáť. Ak nás navštívite, dozviete sa nielen všetko potrebné, ale poskytneme vám aj bezplatné propagačné materiály. Môžete si u nás zakúpiť vstupenky na podujatia, mapy, turistických sprievodcov, široký sortiment suvenírov, cestovné lístky do zahraničia, štátne rybárske lístky. Ponúkame vám aj zmenárenské služby bez poplatkov, či poistenie záchrany v horách.

SPOZNAJTE MESTO S AKREDITOVANÝMI SPRIEVODCAMI!

    

S našimi turistickými sprievodcami s typickým zeleným dáždnikom sa dozviete informácie, ktoré nenájdete v žiadnom bedekri. Okrem toho, získate príjemného spoločníka na vašich potulkách mestom, s ktorým sa tu budete cítiť ako doma. Služby sprievodcu si u nás môžete objednať na akýkoľvek termín. Tak isto tému, ktorá vás najviac zaujíma. Zabezpečujeme aj vopred plánované prehliadky pre verejnosť. V júli a auguste každý pondelok, stredu a piatok o 10.0 hod. so začiatkom pred Informačným centrom. Ich ponuku nájdete aj v centrálnom kalendári podujatí mesta.

Kompletnú turistickú ponuku sme pre vás pripravili na oficiálnej web stránke mesta www.mikulas.travel

E-SHOP

Spustili sme pre vás e-shop, kde sme vybrali mapy, turistických sprievodcov či ďalšie publikácie, ktoré vám môžu byť  praktickým pomocníkom pri plánovaní dovolenkových dní v Liptove. Nájdete tu však aj suveníry typické pre Liptovský Mikuláš a región Liptov.  Celý široký sortiment turistického tovaru je k dispozícii v kancelárii Informačného centra, kde vás radi privítame počas vašej návštevy Liptovského Mikuláša.